Türkçe İçin     For English
 
 

 

PRIVACY POLICY

ÜNSAL ASANSÖR İNŞAAT ELEKTRONİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., bu site içerisinde, siz müşterilerimizden ve bu siteyi ziyaret eden diğer kişilerden muhtelif sayfalarda toplayacağı bilgilerin gizliliğine önem verir bu amaçla gerekli yasalarla sınırlanmış Özel Hayatın Gizliliği ilkesine sonuna kadar uyar.

Firmamız sayfa içerisinde toplayacağı İsim, Adres, Telefon, vb. bilgileri sadece sizlerin istekleri doğrultusunda yapılacak geri dönüşlerde kullanmak üzere saklayacaktır. Sözlü, yazılı ya da elektronik yollarla sizlerden gelen istek üzerine derhal bilgileriniz kayıtlarımızdan silinecektir. Bu geri dönüşler sadece ürünümüz olan Asansör Montajı ve Revizyonu, Kabin İmalatı, Asansör Bakım ve Arıza Hizmetleri konusunda olacaktır.

Sizlerden toplanan bilgiler herhangi bir amaçla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak, reklam ve diğer amaçlarla kullanılmayacaktır.

Site dahilinde, ziyaretiniz süresince toplanabilecek kişisel olmayan bilgiler (internet tarayıcınızın adı, işletim sisteminiz, siteyi ziyaret süreniz, dolaştığınız sayfa sayısı, vb...), ÜNSAL Asansör Ltd. Şti., IT danışmanlarımız ve bu konu ile ilgili diğer kuruluşlarca sadece istatiksel yollarla ve performans artırmak amaçlı olarak kullanılabilir.

ÜNSAL ASANSÖR internet sitesi dahilinde diğer dış sitelere linkler bulabilirsiniz. Firmamız bu sitelerin gizlilik ve güvenlik koşulları hakkında herhangi bir taahhütte bulunmaz ve garanti vermez.

ÜNSAL ASANSÖR internet sitesi gizlilik koşulları hakkında herhangi bir itiraz, öneri ya da düzeltme için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

 

 

 
Back to Top
Legal Notice & Privacy Policy   Hosting : Westhost Inc.